Kalasi Hotel Tbilisi

Kote Afkhazi Street 25 , 0105 Tiflis, Georgien

معرفی و تصاویر

درباره هتل Kalasi Hotel Tbilisi

کمی دورتر از میدان آزادی و در خیابان روستاولی هتل چهار ستاره کالاسی(Kalasi hotel) قرار دارد که امکانات مختلفی را به میهمانان خود ارائه می دهد. هتل کالاسی یکی از هتل‌های واقع در مرکز شهر تفلیس است، منطقه‌ای که مملو از خانه و کلبه‌های قدیمی با بالکن‌های زیبا است. اتاق‌های کالاسی مجهز به سیستم تهویه مطبوع بوده و دارای تلویزیون صفحه تخت هستند. این اتاق ها حمام خصوصی نیز دارند که مجهز به دوش، سشوار، و لوازم آرایشی و بهداشتی هستند
هتل کالاسی تفلیس علاوه بر امکانات مختلف، خدمات متنوعی هم ارائه می دهد. خدماتی مانند وای فای که به صورت رایگان در اختیار میهمانان قرار می گیرد. کالاسی به راحتی و آسایش میهمانان خود اهمیت بسیاری می دهد به همین دلیل برای میهمانان خود پارکینگ رایگان در نظر گرفته تا نه نگرانی جای پارک داشته و نه مجبور به پرداخت هزینه اضافه برای پارکینگ شوند. هتل کالاسی با داشتن امکاناتی چون فکس، فتوکپی و اتاق جلسات گزینه‌ی مناسبی برای سفرهای کاری شما به شهر زیبای تفلیس است. از جمله مزیت‌های برتر هتل سوئیت‌های ماه‌عسل برای زوج‌ها است.
رستوران کالاسی Kalasi Hotel Tbilisi تنوعی از غذاهای لذیذ اروپایی و محلی را در همه ‌وعده غذایی با کیفیتی مطلوب برای مهمانانش سرو می‌کند. اطراف هتل کالاسی پر از رستوران‌های متنوعی است که میهمانان در صورت تمایل می‌توانند سری به آن‌ها بزنند. کالاسی به ایستگاه‌های مترو و قطار نزدیک است که باعث می‌شود میهمانان بدون دردسر به سایر نقاط شهر سفر کنند. نزدیک‌ترین فرودگاه به هتل کالاسی فرودگاه بین المللی تفلیس است که در فاصله حدودا ۱۶ کیلومتری از هتل قرار گرفته است که در مدت زمان ۳۰ دقیقه‌ای از فرودگاه به ‌هتل کالاسی تفلیس می‌رسید.

مشخصات

فاصله تا ...

  • Freiheitsplatz ۲۵۰متر
  • Pushkin Park ۲۵۰متر
  • Friedensbrücke ۳۵۰متر
  • Samaia Garden ۱٫۷کیلومتر
  • Queen Tamar Bridge ۳کیلومتر

مشخصات تماس

Kote Afkhazi Street 25 , 0105 Tiflis, Georgien