بلیط هواپیما و هتل|همراهان گشت

خرید بلیط هواپیما و هتل | رزرو تور | همراهان گشت

راهنمای خرید بلیط هواپیما

راهنمای خرید بلیط هواپیما:

 

پیدا کردن بلیط هواپیمایی با شرایطی که مسافر مدنظر دارد در حال حاضر با سلطه و گسترش اینترنت بسیار آسان و دردسترس شده است به طوری که فقط با چند کلیک می توانید بلیط رفت وبرگشت خود را تهیه کنید.

قبل از عصر اینترنت ، تنها راه برای تحقیق در مورد پروازها و دریافت اطلاعات درباره آن مراجعه حضوری به یک آژانس گردشگری بود. مراجعه ای که باعث اتلاف در وقت شما میشد و شما سفر های محدودی را میتوانستید بررسی کنید. با ظهور اینترنت ، مسافران پادشاه شدند هر شرایطی را از جمله تاریخ و با بهترین قیمت و ایرلاین های مختلف سفر را در اختیار دارید.

آژانس همراهان گشت با کمک کادر مجرب خود همواره می کوشد گزینه های متفاوت و متنوع بسیار زیادی در دسترس شما عزیزان قرار دهد. برای خرید هرنوع بلیط از طریق سایت همراهان گشت کافی است ابتدا در سایت ثبت نام کنید این مرحله بسیار ساده است.

 

۱. ثبت نام در سایت

 

      ۱. بالای هر صفحه همراهان گشت در بالای صفحه ، سمت راست گزینه ثبت نام و ورود کاربر وجود دارد. بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

 

راهنمای خرید بلیط هواپیما

 

      ۲. پس کلیک بر روی گزینه ثبت نام، پنل زیر باز می شود که می توانید با وارد کردن اطلاعات خود(نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل، شماره تلفن همراه و انتخاب یک رمز عبور) در سایت ثبت نام شوید.

 

ثبت نام در آژانس مسافرتی همراهان گشت

 

۲. راهنمای خرید بلیط پرواز داخلی و خارجی

 

این راهنمای تصویری به خرید پرواز های داخلی و خارجی و بررسی مراحل آنها به صورت جداگانه می پردازد.

 

۲.۱ راهنمای خرید بلیط  پرواز های داخلی

 

 • درسایت به صورت پیش فرض پرواز داخلی انتخاب شده و شما می توانید یک طرفه یا دو طرفه بودن بلیط خود را انتخاب نمایید.

 

 خرید بلیط دو طرفه

 

در این راهنما مسیر تهیه بلیط دو طرفه بررسی می شود. برای اینکار ابتدا شما:

 • انتخاب شهر مبدا، شهری که از آنجا میخواهید.
 • سپس شهر مقصد را انتخاب می کنید.
 • انتخاب تاریخ رفت.
 • انتخاب تاریخ برگشت.
 • انتخاب تعداد مسافر های خود که می توانند بزرگسال، کودک یا نوزاد باشند.
 • کلیک کردن بر گزینه جستجو

برای مثال من ساکن تهران هستم این روز ها در دهه اول محرم سال 1400 شمسی است برای تاسوعا و عاشورا حسینی می خواهم مشهد مقدس باشم و یک روز بعد برگردم.

ممکن است که به دنبال پرواز لحظه آخری مشهد باشیم.

 

خرید بلیط هواپیما آژانس مسافرتی جنت آباد

 

۱. انتخاب بلیط رفت

 

در این مرحله ابتدا باید بلیط رفت خود را انتخاب کنید در این صفحه اطلاعات پروازهای مختلف از جمله ساعت پرواز، کلاسهای پرواز، ایرلاین های مختلف، قیمت بلیط ، ظرفیت باقی مانده و... را می توانید مشاهده کنید.

در کنار این صفحه می توانید با انتخاب فیلترهایی که میخواهید فقط پرواز هایی که مد نظرتان هستند نمایش داده شود.

فیلتر ها به شرح زیر هستند:

 • بر اساس زمان توقف
 • بر اساس ایرلاین ها( اانتخاب از بین ایرلاین های موجود مثل کاسپین ایر، ماهان ایر)
 • براساس نوع که میتواند پرواز چارتری یا سیستمی باشد.
 • بر اساس زمان حرکت، از زودترین به دیرترین زمان حرکت

 

راهنمای خرید بلیط

 

۲. انتخاب بلیط برگشت

 

حال نوبت بلیط برگشت است که برای گرفتن آن مانند مراحل بلیط رفت عمل میکنیم .

 

انتخاب بلیط هواپیما شرکت جهانگردی همراهان گشت

 

۳. کامل کردن مشخصات

 

پس از انتخاب بلیط های مورد نظر خود، نوبت به وارد کردن اطلاعات مسافران می رسد. در اینجا اطلاعاتی مانند نام، نام خانوادگی، کدملی، ایمیل و... الزامی می باشد. پس از وارد کردن اطلاعات را ثبت کنید.

 

راهنمای خرید بلیط هواپیما همراهان گشت

خرید بلیط هواپیما

 

۴. پرداخت هزینه بلیط

 

پس از ثبت اطلاعات به صفحه پرداخت ارجاع داده می شوید در این صفحه با وارد کردن اطلاعات بانکی و پرداخت مبلغ بلیط خود را رزرو کنید.

 

۵. دریافت بلیط هواپیما

 

پس از کامل کردن فرآیند پرداخت لینکی در اختیار شما قرار داده می شود و با کلیک کردن بر روی دانلود بلیط، بلیط برای شما چاپ میشود همچنین اطلاعات بلیط و رسید آن نیز به ایمیل شما ارسال خواهد شد و دیگر نگرانی راجب بلیط خود نخواهید داشت.

در صورت پیش آمدن هرگونه مشکل در حین خرید بلیط می توانید با برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی، تیم پشتیبانی به سرعت مشکل شما را برطرف خواهد کرد.

 

۲. راهنمای خرید بلیط  پرواز های خارجی

 

برای خرید بلیط پرواز های خارجی نیز در اکثر موارد با خرید بلیط داخلی چندان تفاوتی ندارد. در مرحله اول پرواز خارجی را انتخاب کنید.

 • پس از انتخاب پروازخارجی مبدا، مقصد ، تاریخ رفت و برگشت و تعداد مسافران را تعیین کنید و با کیلک بروی کلمه جستجو بلیط خود را تهیه کنید

 

راهنمای خرید بلیط هواپیما پرواز خارجی همراهان گشت

 

۱. انتخاب بلیط رفت

 

پس از انتخاب مبدا ، مقصد و تاریخ رفت و برگشت پرواز های مختلفی را با توجه به قیمت ، ایرلاین ، کلاس پرواز و همچنین زمان پرواز را برای شما نمایش داده می شود که می توانید آن ها را با یکدیگر مقایسه کنید و بهترین بلیط را تهیه کنید.

( در تصویر زیر

 • مبدا: تهران
 • مقصد: استانبول
 • و تاریخ رفت و برگشت را انتخاب کرده ایم.)

 

خرید بلیط استانبول

 

۲. وارد کردن اطلاعات  هویتی

 

در مرحله پس از انتخاب بلیط مورد نظر باید اطلاعات هویتی و مشخصات خود را وارد کنید دقیقا مانند ثبت اطلاعات در تهیه بلیط هواپیمای داخلی اما با این تفاوت که پرواز خارجی پاسپورت نیاز دارد و در این مرحله باید شماره پاسپورت و تاریخ ابطال پاسپورت نیز ثبت کنید.

 

راهنمای خرید بلیط پاسپورت

راهنمای خرید همراهان گشت

 

۳. پرداخت نهایی و دریافت بلیط

پس از ثبت اطلاعات به صفحه پرداخت هزینه بلیط مانند تهیه بلیط پرواز های داخلی ارجاع داده خواهید شد و با پرداخت هزینه، بلیط برای شما صادر خواهد شد و در ایمیل نیز اطلاعات ، مشخصات و رسید بلیط برایتان ارسال خواهد شد.

امیدوارم این راهنمایی تصویری به شما کمک لازم را برای تهیه بلیط هواپیما کرده باشد. در صورت امکان خواهشمندیم نظرات خود را درباره همین مطلب در زیر با ما در میان بگذارید.

راهنمای تهیه بلیط قطار

راهنمای تهیه بلیط اتوبوس

موارد مرتبط

روستای محلی نشین باغو | جزیره کیش | تاریخچه

روستای محلی نشین باغو | جزیره کیش | تاریخچه

روستای باغو جایی است که در سفر به کیش از دیدن آن نباید غافل شد. این روستا، فارغ از ظاهر مدرن کیش و هیاهوی مجلل شهری، مکانی امن و آرام در جنوبی‌ترین نقطه جزیره است که میان موج‌های متلاطم آب‌های نیلگون خلیج فارس جا خوش کرده است.

ادامه مطلب
شهر زیر زمینی کاریز | جزیره کیش

شهر زیر زمینی کاریز | جزیره کیش

شهر زیر زمینی کاریز از جاذبه های جزیره کیش است که معمولا از چشم مسافران به دور می ماند، سفر به این شهر زیبای زیر زمینی می تواند تجربه متفاوتی را برای شما ایجاد کند.

ادامه مطلب
چک لیست مشترک همه سفر ها | وسایل مورد نیاز هر سفر

چک لیست مشترک همه سفر ها | وسایل مورد نیاز هر سفر

برای آنکه بتوانید در سفرهای خود با خیالی آسوده و راحت به تفریح‌های هیجان‌انگیز و مفرح بپردازید، باید پیش از هر کاری وسایل مورد نیاز خود را جمع‌آوری کنید و این جمع‌آوری کاملا وابسته به نوع سفری است که در پیش روی خود دارید.

ادامه مطلب
خرید بلیط چارتری یا بلیط سیستمی؟

خرید بلیط چارتری یا بلیط سیستمی؟

سفر همیشه یکی از جذاب ترین قسمت های زندگی و زمانی برای آسوده بال بودن برای اکثر انسان هاست. اکثر ما سعی می کنیم در میان کار هر روزه ، زمانی را هر چند کوتاه به سفر اختصاص دهیم تا خستگی کار از تنمان در برود. مهم ترین بخش سفر انتخاب وسیله نقلیه مناسب و یا بلیط مناسب برای سفر است که هم با پولی که برای آن سفر در نظر گرفته ایم هماهنگ باشد و هم آسودگی مان را در طول سفر تضمین کند.

ادامه مطلب

0 متن نظر
نوشتن نظر